Get Adobe Flash player

Konieczność częstej aktualizacji witryny

Îñíîâíûå RGBStrony internetowe – w szczególności strony dużych firm i korporacji – powinny być jak najczęściej aktualizowane. Do aktualizacji strony internetowej należy dokładać jak największych starań. Wszelkie wydarzenia z życia firmy oraz informacje, które bezpośrednio – a czasami nawet pośrednio – dotyczą naszej działalności powinny być jak najszybciej ogłaszane na naszej stronie.

Przede wszystkim zbuduje to poczucie, iż w naszej firmie ciągle coś się dzieje, że nasza firma jest dynamiczna. Często można spotkać się z takim efektem, że jeżeli strona nie jest regularnie odświeżana, bądź data podana na stronie data ostatniej aktualizacji jest już bardzo odległa to witryna przestaje być odwiedzana ponieważ większość osób ją odwiedzających będzie wydedukuje na tej podstawie, że strona już dawno straciła na swojej aktualności i prezentujemy na niej dane, które się przedawniły.

Dlatego warto naszą stronę internetową rozbudować o solidny moduł aktualizacji, który mógłbym być obsługiwany nie tylko przez wykwalifikowanego administratora strony ale przez wyznaczoną osobę – przykładowo z działu marketingu – która będzie zajmowała się redagowaniem działu aktualności firmy. Takie moduły są zazwyczaj skonstruowane w sposób, który nie wymaga dodatkowej wiedzy informatycznej od osoby, która zostanie wyznaczona do jego obsługi.

Zostaw odpowiedź